Specjalista ds. komunikacji

Opis stanowiska:

  • Kreowanie wizerunku i promowanie marki w Polsce oraz w Europie;
  • Prowadzenie profili społecznościowych firmy;
  • Współpraca w budowaniu relacji z klientami i partnerami;
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych, contentu promocyjnego i akcji promocyjnych związanych z działalnością firmy oraz nowymi inwestycjami;
  • Analiza trendów i wdrażanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych;
  • Monitorowanie i raportowanie prowadzonych działań;
  • Wsparcie organizacyjno-formalne pozostałych działów biura.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość Google Ads, Google Analytics, CMS;
  • Znajomość zasad działania SEM i SEO;
  • Znajomość możliwości oprogramowania graficznego;
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, kreatywność i lekkie pióro;
  • Inicjatywa w działaniu, decyzyjność;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziana znajomość branży budowlanej.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
  • Samodzielne stanowisko;
  • Nietypowe i dynamiczne realizacje;
  • Pracę w młodym, energicznym zespole;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Miejsce pracy: Łubna 50c, 05-532 Baniocha

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, prześlij swoje CV na adres: kancelaria@tree.com.pl

lub wypełnij formularz

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.