Specjalista ds. Inwestycji

Zakres obowiązków:

  • wsparcie działań kierownika budowy w codziennej pracy;
  • kontakt z kancelarią notarialną podczas transakcji zakupu/sprzedaży nieruchomości;
  • przygotowywanie wniosków do organów administracyjnych w związku z rozpoczęciem lub zakończeniem budowy;
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
  • przygotowywanie: projektów pism, planów BIOZ, dokumentów BHP, wniosków o zatwierdzenie materiałów do wbudowania, itd.
  • archiwizacja i inwentaryzacja dokumentów budowy.

Wymagania:

  • rozpoczęte studia na kierunku budowlanym lub pokrewnym;
  • dyspozycyjność w zakresie minimum czterech pełnych dni roboczych w tygodniu;
  • silna osobowość i zainteresowanie branżą budowlaną;
  • umiejętność sumiennej, szybkiej i dokładnej pracy;
  • prawo jazdy kat. B;
  • doskonała znajomość pakietu MS Office, min. dobra znajomość programu AutoCad.

Oferujemy:

  • zdobycie udokumentowanej praktyki budowlanej liczącej się do uprawnień;
  • możliwość zdobywania specjalistycznego doświadczenia w branży;
  • miłą atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole;
  • stabilne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju.

Miejsce pracy: Łubna 50c, 05-532 Baniocha

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy – wypełnij formularz

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie klauzuli RODO w przesyłanych CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Dz..Urz. UE L2016 nr 119, s. 1)