Specjalista ds. BHP

Firma zajmująca się rozbiórką obiektów budowlanych poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. BHP. Osoba ta będzie przede wszystkim pracować na placu budowy, ze względu na charakter stojących przed nią zadań.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie i koordynowanie działań w zakresie BHP w firmie wraz z przygotowaniem wymaganej dokumentacji;
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania warunków BHP i PPOŻ na terenie budowy;
  • Koordynowanie realizacji zadań podwykonawców zapobiegających zagrożeniom;
  • Organizacja i przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP;
  • Sporządzanie analiz w zakresie stanu BHP i PPOż, wydawanie zawiadomień i zalecanie działań naprawczych w przypadku wykrycia wykroczeń lub problemów
  • Przygotowanie i kontrola dokumentacji budowy w zakresie BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP
  • Doświadczenie w branży BHP w budownictwie
  • Znajomość przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Nietypowe i dynamiczne realizacje
  • Pracę w młodym, energicznym zespole
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Miejsce pracy:

województwo mazowieckie z możliwością krótkich delegacji

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, prześlij swoje CV na adres: kancelaria@tree.com.pl

lub wypełnij formularz

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.