Mechanik samochodów ciężarowych

Zakres obowiązków:

  • obsługa techniczna i naprawa samochodów ciężarowych
  • praca w serwisie stacjonarny lub mobilnym (do wyboru)
  • wykonywanie przeglądów gwarancyjnych oraz napraw samochodów ciężarowych
  • dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych
  • stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi serwisowanych produktów

Wymagania:

  • umiejętności diagnozowania i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • doświadczenie na stanowisku mechanika lub elektromechanik
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki i diagnostyki
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz hydraulicznych
  • znajomość mechaniki samochodów ciężarowych
  • umiejętności typowania części zamiennych
  • umiejętności planowania i organizowania własnej pracy;
  • samodzielności, odpowiedzialności, oraz współpracy w grupie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w młodym przyjaznym zespole
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • wsparcie na każdym etapie pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • możliwość zakwaterowania

Miejsce pracy: Łubna 50c, 05-532 Baniocha

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy to zadzwoń do nas i umów się na rozmowę kwalifikacyjną:

tel. kom.: +48 500 300 060  lub tel. kom.: +48 515 490 426

lub wypełnij formularz

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.