Inżynier Serwisu Maszyn Budowlanych

Opis stanowiska:
  • Obsługa i nadzór nad pracą serwisu maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych
  • Weryfikacja przyjęcia i wydania maszyn budowlanych
  • Kosztorysowanie napraw oraz prowadzenie dokumentacji powykonawczej
  • Nadzorowanie jakości pracy mechaników, zakresu prac i terminów napraw
  • Skuteczne planowanie wydajności pracy mechaników
  • Budowanie i utrzymanie trwałej relacji z klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mile widziana “mechanika i budowa maszyn”)
  • Doświadczenie w pracy w podobnym stanowisku
  • Znajomość mechaniki i konstrukcji maszyn
  • Umiejętność jasnego przekazywania wiedzy technicznej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym zrozumieć dokumentację techniczną
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Pracę w młodym, przyjaznym zespole
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Wsparcie na każdym etapie pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Miejsce pracy: Łubna 50c, 05-532 Baniocha

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy – wypełnij formularz

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie klauzuli RODO w przesyłanych CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Dz..Urz. UE L2016 nr 119, s. 1)