Inżynier projektu

Opis stanowiska:

  • Udział w międzynarodowym projekcie związanym z recyklingiem materiałów budowlanych;
  • Projektowanie, monitorowanie i analiza procesów;
  • Optymalizacja działań i wprowadzanie koniecznych zmian i ulepszeń;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów;
  • Udział w spotkaniach z członkami projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Samodzielność, kreatywność, wysoka kultura osobista;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programów pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

Miejsce pracy: Łubna 50c, 05-532 Baniocha

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, prześlij swoje CV na adres: kancelaria@tree.com.pl

lub wypełnij formularz

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.