Inżynier budowy

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie, prowadzenie i rozliczanie kontraktów w zakresie robót rozbiórkowych i ziemnych
  • bieżącą współpracę z firmami podwykonawczymi
  • bezpośredni nadzór oraz koordynację pracy operatorów, kierowców oraz pracowników ogólnobudowlanych
  • przestrzeganie przepisów BHP na terenie budowy
  • monitorowanie stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem i przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi,
  • przygotowywanie procesów technologicznych

Wymagania:

  • rozpoczętych studiów na kierunku budowlanym lub pokrewnym,
  • dużych umiejętności organizacji pracy, w tym zarządzania zespołem ludzi na terenie budowy
  • mile widziana dobra, umożliwiająca swobodną komunikację znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości obowiązujących na budowie przepisów BHP
  • umiejętności pracy w zespole, zaangażowania i decyzyjności
  • umiejętności pracy na komputerze (MS Office), AutoCAD
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania specjalistycznego doświadczenia w branży
  • pracę w terenie
  • miłą atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • udokumentowaną praktykę do uprawnień budowlanych

Miejsce pracy: Łubna 50c, 05-532 Baniocha

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, prześlij swoje CV na adres: tree-kariera@tree.com.pl

lub wypełnij formularz

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.