Asystent/ka Działu Zakupów

Opis stanowiska:

  • Koordynacja i optymalizacja operacji związanych z procesami zakupowymi w firmie
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji zakupowej
  • Organizacja oraz obsługa spotkań biznesowych działu
  • Wyszukiwanie nowych dostawców, negocjowanie cen i warunków współpracy
  • Realizacja celów w zakresie optymalizacji kosztów
  • Przygotowywanie raportów i prezentacja przełożonemu
  • Współpraca z innymi działami (finansowym, handlowym, sprzedażą i produkcją)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Elastyczność i umiejętność adaptacji w dynamicznym otoczeniu
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność negocjacji
  • Samodzielność w działaniu,
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Miejsce pracy: Łubna 50c, 05-532 Baniocha

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, prześlij swoje CV na adres: kancelaria@tree.com.pl

lub wypełnij formularz

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.