Asystent Działu Zakupów

Zakres obowiązków:

  • pomoc w organizacji dostaw
  • wsparcie w procesie obiegu dokumentów
  • współpraca ze stałymi kontrahentami/dostawcami
  • współpraca z magazynem
  • realizacja zlecanych zamówień
  • sporządzanie analiz i raportów, prowadzenie dokumentacji zakupowej

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • praca w młodym, przyjaznym zespole
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia techniczne i produktowe

Miejsce pracy: Łubna 50c, 05-532 Baniocha

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy to zadzwoń do nas i umów się na rozmowę kwalifikacyjną:

tel. kom.: +48 500 300 060  lub podeślij swoje CV na adres: jakub.dudek@tree.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie klauzuli RODO w przesyłanych CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Dz..Urz. UE L2016 nr 119, s. 1)