Asystent Działu Umów

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie oraz negocjowanie postanowień prostych umów, zleceń oraz aneksów zawieranych z kontrahentami, w szczególności dotyczących: realizacji robót budowlanych, sprzedaży materiałów, usług
  • nadzorowanie korespondencji z inwestorami, urzędami itp.;
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów w sprawach organizacyjno-prawnych
  • monitorowanie terminów organizacyjno-prawnych
  • archiwizacja i prowadzenie rejestrów dokumentów w postaci zestawień tabelarycznych, skanów

Wymagania:

  • ukończony minimum 3 rok studiów prawniczych
  • znajomość aktualnych przepisów prawa cywilnego (w szczególności w zakresie dotyczącym robót budowlanych) i prawa zamówień publicznych
  • dobra organizacja pracy
  • terminowość realizacji zadań
  • dokładność, staranność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • znajomość programu LEX będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w młodym, przyjaznym zespole
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Łubna 50c, 05-532 Baniocha

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy – wypełnij formularz

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie klauzuli RODO w przesyłanych CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Dz..Urz. UE L2016 nr 119, s. 1)