Piknik rodzinny 2019

2019.09.19
Piknik rodzinny 2019 Grupa TREE Konkurs

W minioną sobotę, 14 września 2019 roku, w gronie Zarządu, pracowników i naszych rodzin spotkaliśmy się na firmowym pikniku rodzinnym. To już czwarta edycja imprezy organizowanej przez Grupę TREE, mającej na celu integrację pracowników i stworzenie okazji do budowania relacji także poza miejscem pracy. To również doskonała możliwość poznania się grup niepracujących ze sobą bezpośrednio.

O godzinie 15:30 rozpoczęliśmy biesiadę w Gościńcu Wiecha w Kawęczynie. Na tegorocznych, prawie 400 gości, czekał szwedzki stół pełen potraw z rusztu i grilla, ciepłą zupą, napojami oraz ciastem. Dla dzieci przygotowaliśmy specjalne menu, watę cukrową i popcorn. Zwiedzając teren Gościńca natrafić można było na wielkie, dmuchane, kolorowe zjeżdżalnie, sympatyczne animatorki malujące twarze, huśtawki i boiska. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki kucykami i warsztaty garncarstwa. Dodatkowo każdy gość miał możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć w fotobudce. Ważnym punktem imprezy był przeprowadzony konkurs plastyczny, po którym na każdego młodego uczestnika czekał worek z upominkami w postaci m.in. piłki, skakanki, odblaskowej kamizelki i drewnianego piórnika.

Nie zabrakło również szeregu atrakcji nie tylko dla najmłodszych. Po raz kolejny postanowiliśmy sprawdzić umiejętności śmiałków w dwóch kategoriach, o których nagrody mógł walczyć każdy pełnoletni uczestnik pikniku. Pierwszy konkurs – o tytuł Najlepszego Operatora 2019 roku przygotowała firma Volvo. Konkurencje przeprowadzane były w koparkach gąsienicowych VOLVO ECR58D oraz mniejszej – ECR35D. Zadania polegały na strącaniu wyznaczonych piłeczek oraz słupków, wymagając przy tym operatorskiej precyzji i opanowania. Wszystko to w otoczeniu dopingującej rodziny i kolegów z pracy. Nie było łatwo!

W drugiej kategorii uczestnicy musieli zmierzyć się ze „zmianą” koła w pojazdach Scania. Zadanie polegało na odkręceniu koła przy pomocy narzędzi, zdjęciu z piasty, następnie jego ponowne umieszczenie i przykręcenie. Potrzebna była siła i dobra organizacja pracy, a tytuł Najlepszego Kierowcy 2019 roku zdobył uczestnik, którego czas operacyjny wyniósł 5 minut!

Zwycięzcy obu konkursów oprócz dyplomów i statuetek otrzymali pokaźne nagrody pieniężne, a pozostali finaliści upominki rzeczowe od firmy Volvo. Jeszcze raz pragniemy pogratulować wszystkim zawodnikom umiejętności oraz odwagi zmierzenia się w wymagających konkurencjach i liczymy na Wasz rewanż w przyszłym roku.

Nie zabrakło też oficjalnej części spotkania, w której pan Prezes podkreślił znaczący udział każdego pracownika w całokształcie działalności i rozwoju firmy. Równie ważnymi sentencjami podzielili się członkowie Zarządu, dziękując wszystkim obecnym za dotychczasową współpracę i życząc dalszych sukcesów.

Ostatnią przygotowaną niespodzianką był lot balonem na uwięzi. Mimo początkowych wątpliwych warunków atmosferycznych tj. silnych podmuchów wiatru, uruchomienie atrakcji doszło do skutku, ciesząc się sporym zainteresowaniem przybyłych gości.

W imieniu organizatorów firmowego pikniku rodzinnego Grupy TREE pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom tego niezwykłego spotkania. Dziękujemy, za Waszą obecność i udział w przygotowanych przez nas atrakcjach. Cieszymy się z tak licznego przybycia i spotkania w atmosferze rodzinnej, pełnej zabaw oraz uśmiechów. Gorące podziękowania kierujemy też do gospodarzy – Gościńca Wiecha, a także obecnej, po raz kolejny, firmie Volvo za pomysł przeprowadzanych konkurencji i sprezentowanie nagród rzeczowych.

Drodzy Goście, mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze i w przyszłym roku spotkamy się w równie licznym gronie.

Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz