Kruszarka stożkowa

Urządzenia te używane są podczas kruszenia materiału w jego II i III fazie. Pożądane zalety kruszarek to przede wszystkim wysoka wydajność połączona z komfortem użytkowania. Te cechy, jak również wiele innych zalet posiada kruszarka stożkowa Powerscreen Maxtrak 1000. Na jej plusy pracują przede wszystkim solidna jakość wykonania i poprzedzający ją przemyślany projekt. W połączeniu oferują produkt spełniający oczekiwania nawet wymagających klientów.

Kruszarka Stożkowa

Funkcjonalności kruszarki

Poza trwałością wykonania w pracy istotne są przede wszystkim wyniki. Z pomocą Powerscreen Maxtrak 1000 możemy liczyć na wydajność rzędu 150 ton przerobionego materiału na godzinę. Na wynik pracuje przede wszystkim bardzo sprawa hydraulika urządzenia, dzięki której wytwarzane ciśnienie jest wysokie i pozwala na szybsze kruszenie materiału, a tym samym krótszą realizację poszczególnych prac. Istotną cechą, którą posiada kruszarka stożkowa marki Powerscreen jest system zwany „przeciążeniowym” ochraniający stożek w razie zbyt intensywnego użytkowania. Komfortowym dodatkiem pozostaje zaś system zraszania, w znaczący sposób redukujący pylenie maszyny. Wysokie zaawansowanie technologiczne pozwala uzyskiwać aż trzy produkty końcowe, co sprawia że nasza kruszarka stożkowa może być wykorzystywana w różnych zastosowaniach.

Dane techniczne i koszty

W pracy z urządzeniami istotną kwestią jest nie tylko ich wydajność ale i cena, nie ograniczająca się do kwoty wyjściowej. Równie istotny pozostaje koszt utrzymania, który przekłada się nie tylko na cenę usług ale i na ochronę środowiska naturalnego. Urządzenie oszczędne pozwala na zredukowanie zużycia paliwa, a co za tym idzie również emisji zanieczyszczeń. Ta ostatnia kwestia ma wpływ także na otoczenie, w którym używana jest kruszarka stożkowa. Wysoka ergonomia modelu Maxtrak 1000 pozwala na uzyskanie bardzo zadowalających wyników również w tej materii.
Egzemplarz, z którego korzystamy jest nie tylko dobrym modelem ale i stosunkowo nowym urządzeniem, co gwarantuje zminimalizowanie jego awaryjności.

Typ: Maxtrak 1000 
Długość transportowa: 15,09 m 
Szerokość transportowa: 2,79 m 
Wysokość transportowa: 3,44 m
Waga Maxtrak: 31 300 kg